לקוחות מרוצים ממליצים על פשוט משכנתא

המשכנתא הייתה עבורי כמו עול על הצוואר שמנע ממני להגדיל את רמת החיים שלי. לפני שלוש שנים לקחתי משכנתא שההחזר החודשי עלה כל הזמן, וגם הקרן. ולכן, החלטתי לבצע מחזור בעזרת פשוט משכנתא. בהתחלה התלבטתי אם להיכנס לכל נושא המשכנתא ולהוציא עוד כסף - היום אני מאושר שעשיתי את זה. ראשית, כי הבנתי שאני פשוט לא מבין כלום בתחום, ובעיקר, כי הצלחתי לקצר את המשכנתא ב-9 שנים! ההחזר החודשי לא גדל, הקרן קטנה כל הזמן, והכי חשוב... חסכתי מעל ל-378,000 ש"ח! - חובה לכל מי שיש לו משכנתא.

-- עוז גולן, גן יבנה

לקחנו משכנתא לפני ארבע שנים והיינו בטוחים שכעובדי בנק קיבלנו משכנתא מצוינת בתנאים הכי טובים. את הגזרה שנאלץ לשלם כמעט פי 3 מהסכום שלקחנו קיבלנו בהכנעה - כי ככה זה ואין מה לעשות. כשהתחלנו את התהליך עם פשוט משכנתא כעסנו שככה הבנק עבד עלינו עד היום. אני מודה שעד שהפקיד לא אמר שחסכנו מעל ל-270,000 ש"ח! - לא האמנתי שזה אמיתי. תודה לכם

-- שרית קרן, תל אביב

חתמנו על משכנתא לפני 15 שנה, ולמרות שכבר ביצענו עם הבנק מחזור אחד בעבר, ההחזר החודשי עלה והקרן הלכה וגדלה. כשהמליצו לנו על פשוט משכנתא, לא האמנו שמצבנו יכול להשתפר - וודאי לא אחרי כל כך הרבה זמן.ואחרי אבחון קצר, בתוך פחות מחודש, הגשנו לבנק תמהיל נכון יותר, קיצרנו את תקופת המשכנתא והכי חשוב - מחקנו את כל החובות הנוספים שהיו לנו לבנק בסך 1,500 ש"ח בחודש! נשארנו עם אותו החזר חודשי (פחות 1,500 ש"ח של החובות האחרים) והצלחנו עוד לחסוך 110,000 ש"ח! - לא להאמין!

-- אלון קינן, מודיעין

לקחתי משכנתא של 800,000 ש"ח והייתי מאוד מבולבלת ואובדת עצות. כשפניתי לפשוט משכנתא הרגשתי שיש לי גיבוי של אנשי מקצוע שהם בצד שלי ואין להם את האינטרסים שיש לבנקים. בעזרת שירות צמוד ואדיב של יועץ מנוסה שהסביר וענה לי על כל השאלות, ותמהיל משכנתא פשוט גאוני, הגעתי להחזר החודשי שרציתי, שנשאר יציב ולא עולה...והקרן הולכת ומצטמצמת כל חודש! תודה לכם!

-- ענת קריספין, רמת-גן

הבוקר חתמתי על טפסי המשכנתא שבניתם עבורי, וחשוב לי להביע את שביעות הרצון שלי. בניתם לי תמהיל משכנתא פשוט מעולה וניהלתם עבורי מו"מ חשוב מול הבנק, שסייע לי לקבל את המשכנתא הטובה ביותר. ללא ספק האבחון, העזרה והייעוץ שלכם הם ההשקעה הטובה ביותר שעשיתי השנה. כי מעבר להחזר חודשי שאני מסוגלת לעמוד בו ולא גדל כל חודש, חסכתם לי מעל ל-300,000 ש"ח!
אני מודה לכם מקרב הלב.

-- ד”ר אדווה מרגלית