מחזור משכנתא

מחזור משכנתא – אפשר לעשות את זה פשוט!

יש לך משכנתא? בוקר טוב! כדאי להתעורר ולבדוק מה שלומה. רבים מהאנשים שאנחנו פוגשים טומנים את הראש בחול כמו בת יענה, בכל הקשור למשכנתא הקיימת שלהם: "עזוב אותי מהבנק" הם אומרים, "לי זה לא יקרה, אין מצב שההחזר החודשי ישתגע ויקפוץ בצורה משמעותית"

רובם מבועתים רק מהרעיון לפתוח שוב את הנושא ולגלות ששוב אין להם את הדרך לשלוט בכל הפרטים לטובתם, חבל שהבנק לא יפנה אליך מיוזמתו בכדי ש"תמחזר את הלוואתך" – מה שהבנקאים לא מספרים לך יכול לחסוך לך 20% עד 40% מעלות המשכנתא שלך!

יש בשורה! שיטת 'פשוט משכנתא' פורשת בפניך את הדרך הבטוחה למחזר את המשכנתא הקיימת ואולי אפילו להרוויח כסף בדרך, אנו מציעים ללקוחותינו שירות מיוחד של בדיקת כדאיות מחזור, כך שאנו נמליץ רק ללקוחות להם ישנה כדאיות כלכלית לבצע מחזור משכנתא – בהתחייבות!

כולם חולמים על בית משלהם – קן חמים למשפחה, שיאפשר מגורים יציבים לטווח ארוך, בו תוכלו לעשות ככל העולה על רוחכם, כולל שיפוץ, צביעה, או שינויים בעיצוב הבית, מבלי לתת דין וחשבון לאף אחד. מה שפחות נכנס לאותו החלום, הוא הלוואת המשכנתא – ההלוואה הגדולה ביותר שמרביתנו ניטול במהלך החיים – הנדרשת למימוש אותו החלום ואז אתם ניגשים לבנק ועלולים לעשות טעות, מזל שלפעמים ניתן לתקן את אותה הטעות על ידי מחזור הלוואת המשכנתא.

להלן כמה נתונים:

במהלך העשור האחרון, עלה גובה המשכנתא הממוצעת בכמעט 20%, ואורך ההלוואה "קפץ" ל- 22 שנים בממוצע. ההחזר הממוצע על הלוואת משכנתא בישראל קרוב ל- 3,500 ש"ח, וההכנסה הממוצעת נטו למשפחה בישראל הוא – 11,000 ש"ח, כלומר – החזר המשכנתא מהווה בממוצע 31% מההכנסות נטו למשפחה. הנה עוד נתון מעניין – סקר של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מגלה כי מעל חצי מיליון ישראלים מתקשים לעמוד בתשלומי המשכנתא שלהם. גם אתם מוצאים את עצמכם "נחנקים" מתשלומי המשכנתא? אנחנו יכולים לעזור.

תשלומי המשכנתא לא תמיד חייבים להיות גבוהים כל כך

הלוואת משכנתא ניתנת כיום בשישה מסלולים, מסלולים קבועים ומשתנים, צמודים או לא צמודים למדד, לתקופות של עד 30 שנים. כל בחירה, במסלול ההלוואה, בשנות ההחזר שלה או בהצמדה או אי הצמדה של ההחזרים למדד – משפיעה על גובה ההחזרים היום ובעתיד. תכנון נכון של הלוואת המשכנתא שלכם, עשוי לחסוך גם לכם עשרות ואף מאות אלפי שקלים.

מיחזור משכנתא – כמה יעיל, ככה פשוט

תהליך מחזור משכנתא הוא תהליך העברת יתרת הסכום בהלוואת המשכנתא שלכם – להלוואה בתנאים טובים יותר עבורכם. ההטבה בתנאים נובעת בעיקר מבחירה עדכנית של כל תנאי ההלוואה, באופן שיתאים ליכולות ולרצונות שלכם. שני היתרונות הגדולים למיחזור משכנתא הם:

  1. קיצור משך החיים של ההלוואה – באותו גובה של החזר, תוכלו להוריד שנים משמעותיות מאורך החיים של ההלוואה ולהתפנות לחיים מרווחים יותר כלכלית – שנים מוקדם מהמתוכנן
  2. הפחתת גובה התשלום החודשי להלוואת המשכנתא – מיטוב תנאי המשכנתא ומחזור משכנתא יעיל, מצמצמים את גובה התשלום החודשי להלוואה, לעיתים בעד 40%

למה אפשר לצפות?

תהליך מיחזור משכנתא, מתחיל מבחינה מדוקדקת של הלוואת המשכנתא שלכם. נרצה לדעת:

  • מה גובה ההלוואה שנותרה לתשלום?
  • באילו מסלולים ובאילו תנאים ניתנה ההלוואה, ומהן הריביות כיום על ההלוואה?
  • מה הציפיות שלכם מתהליך מחזור משכנתא? מה יכולות ההחזר שלכם כיום ובעתיד הנראה לעין?

מה אתם יכולים להרוויח ממחזור המשכנתא שלכם?

  1. לקצר את תקופת המשכנתא ולהמשיך לשלם את אותו החזר חודשי.
  2. להקטין את ההחזר החודשי ולהמשיך לשלם את המשכנתא עד תום התקופה.
  3. להמשיך לשלם עד תום התקופה את אותו החזר חודשי ואפילו לקבל כסף לעו"ש.

לדוגמא: נטלת הלוואה בסך 400,000 ל- 25 שנה, כעבור 8 שנים יתרת הקרן שלך עומדת על 360,000 ₪ וההחזר החודשי שלך עומד על 2,950 ₪.
כך שבפעולת מחזור פשוטה תוכל לבצע את הפעולות הבאות:

1.על יתרת קרן של 360,000 ₪ תמשיך לשלם כל חודש 2,950 ₪, אך תקצר את תקופת המשכנתא מ- 17 שנה ל- 14 שנה.

2.על יתרת קרן של 360,000 ₪ תקופת המשכנתא שלך תישאר ל- 17 שנה, אך ההחזר החודשי שלך יקטן מ- 2,950 ₪ ל- 2,760 ₪.

3.תמשיך לשלם החזר חודשי בסך 2,950 ₪ למשך 17 שנה, יתרת קרן ההלוואה תגדל מ- 360,000 ₪ ל- 390,000 ₪, כלומר תמשיך לשלם את אותו החזר חודשי במשך אותו מספר שנים, אך תקבל לעו"ש 30,000 ₪.

להשיג את הטוב ביותר

חברת "פשוט משכנתא", נולדה כדי להקל על ציבור בעלי המשכנתאות בהתמודדות עם המשכנתא. לקוחותינו נהנים מהתנאים האופטימליים להלוואת המשכנתא שלהם, כך שהם יכולים לישון טוב בלילה וליהנות מרווחה כלכלית. כל זאת בזכות השיטה של פשוט משכנתא שמתחייבת לכך שכבר מתחילת התשלומים הקרן תינגס גם כן ולא יווצר מצב בו משלמים רק ריביות. את השיטה הזו מלווה תהליך עבודה איכותי ומקצועי שחברתנו מציעה. אנו נסייע לכם לקחת שליטה על מצבכם הכלכלי ונדאג שכסף רב יישאר אצלכם במקום אצל הבנק.

 

התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעזור גם לכם וללוות אתכם בדרך המשמעותית שתחסוך לכם הון ותאפשר חיים נוחים יותר בפן הכלכלי!